This is also a question of the old, the belt replica watches and steel which good? In replica watches uk fact, they each have advantages and disadvantages. To say the advantages of steel, there are two main rolex replica uk points. First, strong and durable, easy rolex replica maintenance; two temperament tough, more men.
امروز  پنج شنبه  1398/11/3
درباره ما

تاريخچه :


          مدرسه آموزش از راه دور رایان کاشیها از سال تحصیلی 84-1383 با اخذ اولین مجوز رسمی به شیوه آموزش از راه دور از وزارت آموزش و پرورش ایران فعالیت خود را بصورت آموزش مجازی و نیمه حضوری در داخل و خارج از کشور شروع نموده و طـی بیش از یک دهـه فعالیت رسمـی و مسـتمر حدود بیش از 1000 دانش آموز در سطح دیپلم و پیش دانشگاهی در داخل و خارج از کشور فارغ التحصیل شده اند که عموم آنها جذب دانشگاههای معتبر داخل و خارج و یا جذب بازار کار و یا ارتقاء شغل در کار خود گردیده اند. دفتر مرکزی این مدرسه در تهران گستره فعالیت داخلی آن در سطح شهر تهران و حومه می باشد و دفاتر نمایندگی این مدرسه در خارج از کشور تاکنون عبارتند از : دفتر نمایندگی در کشور های : امارات متحده عربی (دبی) کویت مالزی (کوالالامپور) آلمان (فرانکفورت) اوکراین (کیف) ارمنستان (ایروان) کانادا (تورنتو) و علاوه بر کشورهای فوق در بیش از 30 کشور جهان بصورت پراکنده فعالیت و جذب دانش آموز نموده است.

هدف از تاسیس مدرسه آموزش از راه دور : در مرحله اول تسهیل آموزش ، دسترسی آسان آموزش برای همه ، کوتاه کردن دوره زمانی آموزشی با کمترین هزینه می باشد و در مرحله بعد جذب دانش آموزانی در داخل و خارج از کشور که امکان دسترسی به مدارس روزانه و یا امکان رفتن به مدارس روزانه را ندارند و یا شرایط تحصیل در مدارس روزانه را از دست داده اند بنابراین میتوان گفت که این شیوه آموزش مکمل آموزش رسمی روزانه می باشد بدین صورت که دیگر هیچ دانش آموزی پس از اینکه شرایط روزانه را از دست می دهد از تحصیل باز نمی ماند و از طریق مدارس آموزش از راه دور به تحصیل خود تا پایان دوره دیپلم و پیش دانشگاهـی به تحصیل خود ادامه میدهد.

سوابق و تجربیات مدیر و موسس : آقای مهدی کاشیها

 

در سال 1350 : با عنوان دبیر فعالیت خود را در آموزش و پرورش شروع کرده و در همان سال با همکاری گروهی دبیرستان رودکی ناحیه 1 تهران (شمیرانات) را تاسیس نمود.

در سال 67-1364 : مدیریت دبیرستان وهنرستان کمیل

از سال 74-1367 : مشاور و کارشناس ارشد در اداره کل امور بین الملل و مدارس خارج از کشور

از سال 83-1374 : معاونت دانشگاه دکتر شریعتی (تهران)

در سال 1383 با تاسیس مدرسه آموزش از راه دور رایان کاشیها و به عنوان مدیر و موسس آن تاکنون به فعالیت های آموزشی خود ادامه داده اند.

      
تعداد بازدید از صفحات: 582558
تعداد بازدیدکنندگان: 456462
تعداد بازديد ديروز: 255
تعداد بازدیدکنندگان روی خط: 10