This is also a question of the old, the belt replica watches and steel which good? In replica watches uk fact, they each have advantages and disadvantages. To say the advantages of steel, there are two main rolex replica uk points. First, strong and durable, easy rolex replica maintenance; two temperament tough, more men.
امروز  پنج شنبه  1398/11/3
چين
China (1).jpg


CHINA.JPG

تحصیل و اعزام دانشجو به چین

تحصیل در چین (اخذ اقامت تحصیلی در چین، وکیل بر ای اخذ پذیرش تحصیلی در چین، اخذ ویزای تحصیلی چین)

اگر مایل به تحصیل در دانشگاه های چین هستید این فرصت در کلیه ی  مقاطع برای شما محیا است.

تحصیل در چین در مقطع لیسانس با تحصیل در مقطع فوق لیسانس یا کارشناسی ارشد آنچنان تفاوتی از نظر روند  کاری ندارد. ما می توانیم برای شما بدون نیاز به مدرک زبان از یکی از عالی ترین دانشگاه های چین برای تحصیل به زبان انگلیسی پذیرش گرفته و این اطمینان خاطر را به شما بدهیم که دانشگاه شما ازجمله برترین دانشگاه های دنیا و یکی از 50 دانشگاه برتر آسیا خواهد بود (یعنی تقریبا رنکینگی دو برابر بهتر از دانشگاه تهران).

پذیرش شما در مدت یک ماه از دانشگاه اخذ نموده و ویزا را هم در طول کمتر از یک هفته از سفارت دریافت می کنیم. کل روند اخذ پذیرش و ویزای تحصیلی شما در چین بوسیله وکیل یا وکلای ما در موسسه حقوقی ملک پور گارانتی می گردد به این معنا که چنانچه پذیرش شما را اخذ نکنیم مبلغ حق الوکاله دریافتی از سوی ما به طور کامل مسترد می گردد و اگر هم پذیرش را دریافت کنیم ولی مشاوره ما برای شما ختم به اخذ ویزا نگردد هم مبلغ مشاوره جهت اخذ پذیرش و هم مبلغ مشاوره جهت اخذ ویزا به طور کامل مسترد می گردد.

در رابطه با پذیرش تحصیلی از چین هزینه دانشگاه کلا حدود 12 تا 15 میلیون تومان در سال است. به علاوه چین یکی از ارزان ترین کشورهای جهان بوده و هزینه اجاره مسکن و هزینه زندگی حتی از ایران نیز پایینتر می باشد (در صورتی که این هزینه ها در کشور های غربی تا سه برابر از ایران بیشتر است).

تحصیل در چین در اکثر رشته ها علاوه بر زبان چینی به زبان انگلیسی نیز ممکن است ولی با این وجود برای اخذ پذیرش از دانشگاه های چین لزومی به داشتن مدرک زبان IELTSنمی باشد و دانشجویان با هر سطحی از زبان می توانند در صورت تمایل دوره ای 6 ماهه تا یک ساله را با هزینه ای تا 30% کمتر از هزینه دانشگاه در کالج زبان دانشگاه محل پذیرش پشت سر گذاشته و در نهایت تحصیل در رشته اصلی خود را آغاز کنند.

پذیرش در مقطع PHD(پذیرش دکترا در چین، دفتر مهاجرتی جهت اخذ پذیرش دکترا در چین، وکیل مهاجرتی جهت اخذ پذیرش دکترا در چین)

اگر تمایل داری در دانشگاه های چین دکترا بگیرید یا تا کنون برای  اخذ پذیرش دکترا اقدام نموده اید و موفق نشده اید حتما با مشاورین ما تماس بگیرید.

تحصیل در مقطع دکترا در چین اگر که به زبان چینی انجام شود تقریبا رایگان است. البته شما می توانید تحصیل خود را در مقطع دکترا به زبان انگلیسی نیز انجام دهید که البته در این صورت باید سالانه مبلغی در حدود 10 تا 15 میلیون تومان بپردازید.

تحصیل پزشکی در چین

تحصیل در رشته پزشکی در چین 6 ساله است که چهار سال اول آن به زبان انگلیسی و دو سال آخر آن که شامل دوره های بالینی در بیمارستان و نیازمند تعامل مستقیم با بیماران است، به زبان چینی ارائه می شود. هزینه تحصیل رشته پزشکی در چین سالانه فقط 15 میلیون تومان (یعنی 10 برابر ارزان تر از کشور انگلیس) می باشد. چین در رشته پزشکی از پیشرفته ترین کشور های دنیا بوده و دانشگاه های پزشکی چین در سطح جهانی کاملا معتبر می باشند و فارغ التحصیلان آنها می توانند تقریبا در تمام کشور های جهان مشغول به کار شده یا تحصیلات خود را در دوره تخصص ادامه دهند.

تحصیل در رشته پزشکی در دانشگاه زیجیانگ چین

دانشگاه زیجیانگ چین یکی از معروفترین دانشگاه های جهان و دارای رنکینگ 165 در جهان و رنکینگ 25 در آسیا در فهرست QSمی باشد. برای مقایسه خالی از لطف نیست که بدانیم دانشگاه های تهران و صنعتی شریف به عنوان برترین دانشگاه های ایران هر دو در فهرست QSجایگاهی بین 600 تا 650 را به خود اختصاص داده اند.

شایان ذکر است که دوره پزشکی در این دانشگاه 6 سال و نیمه بوده و به زبان انگلیسی آموزش داده می شود . علاقمندان باید به زبان انگلیسی مسلط باشند لیکن داشتن مدرک زبان IELTSدر زمان اخذ پذیرش ضروری نیست بلکه متقاضی در زمان اخذ پذیرش متعهد می شود که تا زمان شروع کلاس ها به زبان انگلیسی مسلط شود.

در هر ترم تحصیلی به دانشجویان 4 واحد هم زبان چینی ارائه می شود زیرا نیازاست تا قبل از پایان سال پنجم و شروع دوره انترنی دانشجویان تا حدی با زبان چینی آشنایی داشته باشند و بتوانند با بیماران مکالمه داشته باشند. شایان بیان است که یک سال و نیم آخر دوره پزشکی را که دانشجویان ضمن کارآموزی مستقیما به درمان بیماران می پردازند دوره انترنی می گویند.

بر اساس مصوبه شوراي عالي ارزشيابي وزارت بهداشت مدرک تمامی دانشگاه هایی که در جمع 1000 دانشگاه برتر فهرست QSقرار دارند معتبر ارزشیابی شده و پزشکان عمومی دارنده مدرک این دانشگاه ها امکان طبابت یا ادامه تحصیل در ایران را دارا می باشند.

دانشگاه زیجیانگ در شهر هانزو واقع در استان زیجیانگ می باشد. شهر هانزو بیشتر از 8 میلیون نفر در جنوب شرقی چین و در 150 کیلومتری شانگهای قرار داشته و بی تردید یکی از زیبا ترین و مجهزترین شهر های چین و آسیا است.

هزینه تحصیل و زندگی در چین نسبت به کشورهای غربی بسیار پایینتر بوده و اکثر خانواده های ایرانی از عهده تامین هزینه های آن بر می آیند. هزینه تحصیل در رشته پزشکی در دانشگاهزیجیانگ چین ماهانه حدود 2 میلیون تومان و هزینه خوابگاه و هزینه های زندگی روزمره در مجموع کمتر از 1 میلیون تومان است.
تعداد بازدید از صفحات: 582561
تعداد بازدیدکنندگان: 456465
تعداد بازديد ديروز: 255
تعداد بازدیدکنندگان روی خط: 2