This is also a question of the old, the belt replica watches and steel which good? In replica watches uk fact, they each have advantages and disadvantages. To say the advantages of steel, there are two main rolex replica uk points. First, strong and durable, easy rolex replica maintenance; two temperament tough, more men.
امروز  پنج شنبه  1398/11/3
قبرس
2845909_598.jpg

CYPRUS.JPG

تحصیل و اعزام دانشجو به قبرس

دانشگاه خاور نزدیک که در مرکز کشور قبرس در فضایی گسترده و به صورت مجموعه دانشگاهی پیشرفته و در واقع در حال گسترش ایجاد شده است، دارای بهترین مدارس ، انستیتوها، آزمایشگاه ها، کارگاه های عملیاتی، مراکز رایانه ای، مراکز فرهنگی ،کتابخانه های دارای امکانات، خوابگاه های متفاوت از دید سکونت تعداد اشخاص در اتاق ها و نیز مجزا از نظرمونث و مذکر بودن، محیط های ورزشی روباز و سر پوشیده و استخرهای شنای المپیک، و سایر تجهیزات تفریحی و آموزشی و تأسیسات ورزشی دیگر می باشد. در کنار این کالج آموزش زبان با همکاری اساتید داخلی و خارجی نیز از سایر امکانات  این دانشگاه به شمار می رود. در دانشگاه خاور نزدیک علاوه بر مزایای بیان شده، مرکز تحقیقات و پژوهش بسیار مجهزی نیز قرار دارد که در رده جهانی شناخته شده بوده و همکاریهای نزدیکی با مراکز تحقیقاتی فنی و مهندسی و پزشکی دانشگاه ها و موسسات اروپایی و آمریکایی دارد.

بیمارستانی 500 تخت خوابی با کادری با تجربه در کنار دانشکده پزشکی و دندانپزشکی حیطه ای دیگر برای گذراندن دوره های عملی برای دانشجویان این رشته ها بوده و تنها بیمارستان مجهزی است که در سطح کشور قبرس قرار دارد که هم احتیاج مردم قبرس شمالی و هم قبرس جنوبی را تأمین می نماید. اکنون بیشتر از 90 دانشجو در رشته های فنی و مهندسی و علوم انسانی و بیشتر از 30 دانشجو در رشته های دندانپزشکی، پزشکی و داروسازی در این دانشگاه از کشور جمهوری اسلامی ایران مشغول به تحصیل هستند. این دانشگاه با توجه به اینکه با دانشگاههای آنکارا و حاجت تپه ترکیه پروتکل همکاری دارد، هر سال زمینه را برای انتقال دانشجویان خارجی در هر رشته ای به این دانشگاهها ممکن می سازد. 

نحوه گزینش دانشجویان ایرانی برای این دانشگاه:

1) قبولی و داشتن نمره مناسب و دارای شرایط در آزمونهای یوس(از دیپلم دبیرستان به بعد)  و یا آلس (برای مقاطع فوق لیسانس و دکترا) برای دانشجویان خارجی

2) داشتن معدل بیشتر از 17 در سه سال دبیرستان و پیش دانشگاهی برای رشته های پزشکی، دندانپزشکی و داروسازی و معدل 15 در سه سال دبیرستان یا هنرستان برای رشته های فنی و مهندسی و علوم انسانی.

3) شرکت در آزمون ورودی این دانشگاه که از سال 2011 اجرا می شود.

توصیف این مبحث که بسیاری از رشته های این دانشگاه به زبان انگلیسی بوده و لازم است که داوطلب ورود به این دانشگاه دارای مدرک انگلیسی تافل یا آیلتس بوده باشد. در صورت عدم وجود این دو مدرک، داوطلب می تواند در آزمون سطح زبان انگلیسی دانشگاه شرکت نماید و چنانچه نمره معقول را اخذ نماید می تواند به تحصیلات خود ادامه دهد. در صورت عدم آشنایی به زبان انگلیسی نیاز می باشد که به مدت یکسال دوره آموزش زبان را بگذراند.

 
تعداد بازدید از صفحات: 582562
تعداد بازدیدکنندگان: 456466
تعداد بازديد ديروز: 255
تعداد بازدیدکنندگان روی خط: 3