This is also a question of the old, the belt replica watches and steel which good? In replica watches uk fact, they each have advantages and disadvantages. To say the advantages of steel, there are two main rolex replica uk points. First, strong and durable, easy rolex replica maintenance; two temperament tough, more men.
امروز  پنج شنبه  1398/11/3
انگليس
378025_629.jpg


45500_393.jpg

درباره و هزینه های زندگی در انگلستان

(مهاجرت به انگلستان، هزینه های زندگی در انگلستان، در باره ی انگلستان، کیفیت زندگی در انگلستان، رضایت مندی در انگلستان، اقامت در انگلستان)

انگلستان از شمال با اسکاتلندو از غرب با ولزهم‌ مرز است و مهمترین و عمده‌ ترین جزء تشکیل‌ دهنده‌ی کشور بریتانیا است. مرزهای آبی این کشور در شمال غرب دریای ایرلند، در جنوب غرب دریای سلتیو در شرق دریای شمالهستند، و در جنوب نیز کانال مانشآن را از اروپای قاره‌ایو کشور فرانسهجدا می‌کند.

انگلستان دارای بیش از یکصد جزیره کوچک و بزرگ است که از جمله آن‌ها می‌توان به جزیره وایتو اشاره کرد. شهر لندن پایتخت انگلستان و در عین حال پایتخت پادشاهی بریتانیا است. پرآب‌ ترین رود انگستان، رود تیمزاست که از میان شهر لندن می‌گذرد و به دریای شمال می‌ ریزد.

مساحت کشور انگلستان ۱۳۰٬۳۹۵کیلومتر مربع و جمعیت آن ۵۱٬۴۴۶٬۰۰۰نفراست.

نظام حقوقی

پادشاهی متحد بریتانیا دارای ۳نظام حقوقی مشخص است. نظام حقوقی انگلستان محدود به انگلستان و ویلز است. نظام حقوقی ایرلند شمالی که محدود به ایرلند شمالی است، و نظام حقوقی اسکاتلند که در اسکاتلند اجرا میشود. قانون اتحاد ۱۷۰۷بین پادشاهیهای اسکاتلند و انگلستان که منجر به تشکیل پادشاهی متحد بریتانیای کبیر شد، استقلال نظام قضایی اسکاتلند از بقیه بریتانیا را تضمین میکند.

ورزش در انگلستان

انگلستان پس از سده ۱۹میلادی در بخش ورزش پیشرفت‌های بسیاری داشته است، ورزش‌هایی مانند فوتبال،کریکت، راگبی ۱۳نفره، راگبی ۱۵نفره، تنیس، بدمینتون، اسکواش،هاکی، بوکس، دارت، بیلیارد، اسنوکر، تنیس روی میز، تروبردو نت‌ بالاز این کشور منشأ گرفته است. همچنین قایق‌ رانیو مسابقات فرمول یک به وسیله انگلیسی‌ها پیشرفت‌های بسیاری کرده‌ است.

فوتبال محبوب‌ ترین ورزش در کشور انگلستان است تیم ملی فوتبال انگلستاندر جام جهانی فوتبال ۱۹۶۶و در ورزشگاه ومبلیقهرمان این مسابقات شده‌است.

باشگاه فوتبال شفیلد یونایتد که در سال ۱۸۵۷میلادی تأسیس شده، از سوی فیفا به عنوان قدیمی‌ ترین باشگاه فوتبال معرفی شده‌ است. باشگاه‌های لیورپول، منچستر یونایتد، ناتینگهام فارستو استون ویلاو چلسی قهرمان لیگ قهرمانان اروپاشده‌اند، همچنین تیم‌های آرسنالو لیدز یونایتد در فینال این مسابقات حضور داشته‌اند.

اطلاعاتی در مورد کشور انگلستان

افراد مقيم در كشور انگلستان از استاندارد بالای زندگی، آموزش و سـرگرمی برخوردار می گردندنظام آموزشی بريتانيا از جايگاه والايی در جهان برخوردار است. استانداردهای تدريس و دستاوردهای دانشجويان از سطح مطلوبی برخوردار است و دانشگاهها و ديگر موسسات آموزش عالی شهرت جهانی دارند. سيستم بهداشت انگلستان، كه با سرمايه عمومی ايجاد شده، می كوشد همگام با بخش خصوصی درحال توسعه مراقبت رايگان به عموم نيازمندان ارائه دهد.
برخی واقعيت ها در نظر اول ممكن است تعجب بيننده را برانگيزد. مراجعه به كتاب های عمومی در انگلستان بيش از رفتن به سينما متداول است و تعداد بيشتری از افراد به جای رفتن به پارك های سرگرمی و كنسرت های پاپ به ديدار از موزه ها می پردازند.
مجموعه ای از امكانات ورزشی قابل استفاده عموم با قيمت مناسب توسط مسئولين محلی فراهم شده و در عين حال تعداد باشگاهها و ورزشگاههاي خصوصی نيز روبه افزايش است.
زمين های مخصوص بازی گلف بسياری در سراسر انگلستان در اختيار علاقمندان قرار دارد.

 

مسكن

شايد در نظر داريد در بدو ورود به انگلستان يك منزل يا آپارتمان مسكونی اجاره نموده و سپس درآينده ملكی خريداری كنيد. اگر شما دانشجوي خارجي هستيد كه جزء اتحاديه اروپا نيستيد طبق قوانين مهاجرت بايستي بدون تكيه بر حمايتهاي دولتي هزينه هاي مسكن خود را در زمان تحصیل بپردازيد . اگر خانواده شما در انگلستان اقامت دارند بايستي امكانات كافي جهت اسكان شما وجود داشته باشد تا بتوانيد با آنها زندگي كنيد.

به طور كلي 2 نوع مسكن براي دانشجويان در انگلستان  وجود دارد.

محل هاي مسكوني كه توسط موسسه آموزشي كه شما قرار است در آن جا تحصيل كنيد اداره مي شود و يا ممكن است با مشاركت شركتهاي خصوصي باشد.

محل هاي مسکونی كه متعلق به شركت های خصوصی است كه مي توانيد خود آنها را بیابید و يا با كمك بخش مسكن دانشگاه - كالج - مدرسه آموزشي به آنها دسترسي پيدا كرد.

بهداشت در انگلستان

عموم افراد مقيم انگلستان از خدمات مراقبت بهداشتی رايگان كه توسط يك پزشك خانواده محلی يا پزشك عمومی(GP)ارائه می شود، برخوردار می گردند. در موارد اورژانس، صرف نظر از وضعيت اقامتی فرد، معالجات به صورت رايگان انجام می شود.

رانندگی در کشور انگلستان

حداقل سن مجاز برای رانندگی در بريتانيا 17 سال برای خودروهای با اندازه متوسط و 21 سال برای كاميونهای بزرگ و اتوبوس است.

اعتبار گواهينامه شما در بريتانيا به كشوری كه گواهينامه در آن صادر شده و نيز صلاحيت شما به عنوان يك مقيم جديد و يا يك بازديد كننده بستگی دارد.
و در اغلب موارد دارندگان گواهينامه رانندگی می توانند براي مدت زمان مشخص و يا تا زمان اعتبار گواهينامه خود در بريتانيا رانندگی كنندسپس عموماً می توانند گواهينامه خود را به گواهينامه GB تبديل كنند.

در صورت خرید اتومبیل سالانه باید مبالغی جهت بیمه شخص ثالث، معاینه فنی اتومبیل و همچنین مالیات استفاده از خیابانها و جاده ها هزینه کنید.

هزینه زندگی در انگلستان

هزینه زندگی دانشجویی در انگلستان باتوجه به شهر محل زندگی و نوع زندگی هر فرد متفاوت میباشد اما برای آنکه پیش بینی مناسبی در مورد هزینه زندگی در انگلستان داشته باشید موارد زیر خدمت شما اعلام میگردد.

به صورت کلی هزینه زندگی در انگلیس بر حسب شهر محل زندگی به دو قسمت تقسیم میگردد.

الف –هزینه زندگی در لندن

هزینه زندگی در شهر لندن از نظر سفارت انگلستان حدودا ماهیی 1000 پوند در نظر گرفته میشود (و بر همین اساس هم دانشجو میبایست حساب بانکی خود را که به سفارت نشان میدهد بر مبنای همین عدد باشد) .

ب –هزینه زندگی در خارج از لندن

هزینه زندگی در خارج لندن از نظر سفارت انگلستان حدودا ماهیی 800 پوند در نظر گرفته میشود (و بر همین اساس هم دانشجو میبایست حساب بانکی خود را که به سفارت نشان میدهد بر مبنای همین عدد باشد) . 

فاصله و اختلاف زمانی تهران و لندن

مسافت تهران تا لندن 4402.1 کیلومتر است. طول پرواز از تهران تا لندن حدود 6 ساعت می باشد. لندن 3 و نيم ساعت از تهران عقب تر است، یعنی ساعت 12 در تهران معادل ساعت 8:30 در لندن است.

تحصیل و اعزام دانشجو به انگلستان

اعزام دانشجو به انگلستان، مهاجرت تحصیلی به انگلستان، وکیل مهاجرت به انگلستان، ویزای تحصیلی انگلستان ، دوره های زبان در انگلستان، مهاجرت به انگلستان

تحصیل در انگلستان، از طریق مهاجرت تحصیلی به کشور انگلستان حاصل میشود. هر روزه افراد بسیاری تماس گرفته و سوالاتی در باب راه های تحصیل در انگلستان، اخذ اقامت انگلستان و ویزای تحصیلی انگلستان میپرسند. با توجه به ظهور نامعتبر و غیر قانونی سایت های مهاجرتی متفرقه، دقت فرمایید اگر به اطلاعات جامع در مورد تحصیل در انگلستان، قوانین مهاجرت تحصیلی به انگلستان و یا راههای مختلف اقامت انگلستان نیاز دارید، فقط در لینک های موسسه ی حقوقی ملکپور و سایت رسمی سفارت انگلستان  به دنبال آن باشید، ما سعی کرده ایم با ذکر اطلاعات جامع سفارت انگلستان به شکلی ساده تر، در مورد ویزای تحصیلی انگلستان امکاناتی که دولت انگلستان در اختیار شما قرار میدهد را انتقال دهیم.

بهره مندی از عالی ترین امکانات آموزشی دانشگاه های مطرح انگلستان، بهرمندی از فضای بین المللی تحصیل و استفاده از فرصت اشتغال پس از تحصیل در انگلستان از جمله دلایل واضحی است که متقاضیان تحصیل در انگلستان این کشور را مقصد مهاجرت خود قرار میدهدند.

تجربه ثابت نموده است از بین کشور های واجد شرایط، تحصیل در انگلستان و آمریکا شانس بیشتری را جهت ورود به بازار کار پس از تحصیل برای متقاضیانش مهیا کرده است. این موضوع موجب شده است تا در میان راه های مهاجرت به انگلستان، مهاجرت تحصیلی به  انگلستان گزینه ی مناسب تری جلوه کند. موسسه حقوقی ملک پور به عنوان خوش نام ترین موسسه ی حقوقی در خاورمیانه، در باب تحصیل در انگلستان خدمات ویژه ای همراه با تضمین به شما ارائه میدهد.

مدارس و کالج های انگلستان سالهای متوالی در عالی ترین رنکینگ جهانی قرارگرفته و بهترین شرایط تحصیلی را در محیطی بین المللی برای دانش آموزان فراهم کرده اند. تا آنجا که کشور های بزرگی چون آمریکا، کانادا و استرالیا تمام برنامه های تحصیلی خود را از نمونه های تحصیل در انگلستان کپی کرده و اجرا میکنند.


اگر شما خانواده های عزیز در پی فراهم کردن شرایط ادامه تحصیل فرزندانتان در بهترین کالج ها یا دانشگاه ها هستید، نیاز است بدانید با کمک گرفتن از مشاوره ی
 وکیل مهاجرت به انگلستان میتوانید از بهترین برنامه های تحصیلی نظام آموزشی انگلستان استفاده نموده و ازامکانات تحصیل ابتدایی در انگلستان (تحصیل در مدارس شبانه روزی انگلستان)، تحصیل راهنمایی در انگلستان و نیز تحصیل دبیرستان در انگلستان با هزینه ای مناسب بهره مند شوید. با پرداخت هزینه های معقول، فرزندانتان تا مقاطع عالیه میتوانند به تحصیل در انگلستان مشغول بوده و در زیر پرچم معتبر تحصیل در  مدارس انگلستان، تحصیل در کالج های و دانشگاه ها انگلستان در آینده ی تحصیلی خود صاحب شغل و حرفه ی مورد علاقه ی خود شوند.

اخذ مشاوره برای ادامه تحصیل در کشور انگلستان باید توسط افرادی باشد که در حقیقت وکیل هستند و از آخرین قوانین مهاجرت به انگلستان آگاهی کامل دارند. همانطور که میدانید، مهاجرت به انگلستان یک فرایند کاملا حقوقیست، و نیاز به یک دید کارشناسانه دارد.

 مهاجرت به انگلستان به قطع مکفی جاذبه هایی دارد و هر چه از مزایا و خوبی های آن بگوییم کم گفته ایم اما درست آنست که کمی واقع بینانه تر به موضوع مهاجرت تحصیلی به انگلستان نگاه کنیم. اگر شما در مسیر مهاجرت به انگلستان به مساله ای بر بخورید که نتوانید آن را حل کنید و موفق به اخذ پذیرش از انگلستان نشوید، یا سفارت  انگلستان در خواست شما را رد کند (اصطلاحا Reject  شوید) و  نیز دریابید که مسول پرونده ی شما در ظاهر یک وکیل اما در واقع یک بازار یاب مهاجرتی بوده است و توان حل مشکل شما را ندارد، هر چه هزینه کرده اید و هرآنچه زمان و انرژی گذارده اید به هدر رفته و تنها یک تجربه و خاطره ی منفی از تحصیل در انگلستان و مهاجرت تحصیلی به انگلستان به خاطر خواهید سپرد و از همه بدتر آنکه پرونده ی مهاجرتی شما برای درخواست های بعدی دیگر مورد اعتماد سفارت انگلستان و سایر کشور های مهم قرار نخواهد گرفت. حال آنکه یک وکیل واقعی مهاجرت همواره میداند در کار خود یعنی انجام امور مهاجرت باید برنده برنده فکر کند و آگاه باشد که بقای او به شرط موفقیت موکل یا موکلینش میباشد.

موسسات غیر معتبر، از تمایل زیاد شما جهت مهاجرت به انگلستان سوء استفاده کرده، شما را به کالج هایی میفرستند که هزینه بسیار بالایی دارند، در عوض، این نوع مدارس و کالجها به این اشخاص و موسسات به ازای هر دانشجو کمیسیون پرداخت میکنند در صورتی که در انگلستان دانشگاه ها و کالجهایی با هزینه های پایین تر و رنکینگ بالا وجود دارد که بسیار معتبر و از لحاظ آموزشی قدرتمند می باشند. لذاست که تقاضا داریم پیش از هر اقدامی و پیش از پرداخت کوچک ترین هزینه ای جهت مهاجرت تحصیلی به انگلستان، خوب تحقیق نموده و با یک وکیل مهاجرت به انگلستان که در امور حقوق بین الملل تخصص دارد مشورت نمایید.

اخذ پذیرش و ویزای تحصیلی انگلستان تقریبا 4 تا 5 ماه زمان می برد و در تمامی شهرهای کشور انگلستان امکان ادامه تحصیل برای شما فراهم است. این مدت زمان در مقایسه با اخذ پذیرش و ویزای تحصیلی سایر کشور ها یک پروسه ی کاملا منطقی و مناسب است. جهت تحصیل در انگلستان، دانش آموزان زیر 17 سال احتیاجی به مدرک زبان انگلیسی ندارند.

مدارک مورد نیاز جهت اخذ پذیرش اولیه :
1. پاسپورت
2.شناسنامه
3.گاهی اشتغال به تحصیل
4.معرفی نامه

پس از ارائه این مدارک ظرف مدت ۲ روز رزرو شما برای کالج یا دانشگاه های انگلستان انجام میشود.

در خوابگاه مدارس انگلیس برای تحصیل فرزند شما امکانات بسیار عالی تهیه شده است از جمله امکانات ایشان در خوابگاه محل تحصیل در انگلستان میتوان به وعده های غذایی بسیار مناسب، شستشوی لباس محصل، اینترنت پرسرعت (۲۰مگابایت بر ثانیه ) ، گاها یک عدد تبلت ، نظافت خوابگاه و بسیاری دیگر از امکانات اشاره کردکه شرایط را برای شما عزیزان سهل میکند.

تحصیل در بهترین دانشگاه های کشور انگلستان (تحصیل در انگلستان- اخذ اقامت کشور انگلستان –وکیل مهاجرت به انگلستان)

چنانچه تمایل دارید در بهترین دانشگاههای انگلستان درس بخوانید یا در باب اعزام دانشجو به انگلستان اطلاعاتی کسب نمایید لطفا مطالب ذیل را با دقت مطالعه فرمایید.

کشور انگلستان به دلیل دارا بودن بهترین سطح آموزشی,مناسب ترین گزینه برای ادامه تحصیل میباشد . دانشگاه های انگلستان از جایگاه بسیار عالی در رنکینگ جهانی قرار دارند. به همین دلیل سالانه متقاضیان زیادی

کشور انگلستان به دلیل بازار کار مناسب و خوبی که نسبت به تمامی کشورهای اروپایی دارد، گزینه مناسبی برای فارغ التحصیلان در این کشور میباشد، اگر پس از تحصیل، با راهنمایی کارشناسان ما کار پیدا کنید میتوانید برای اخذ اقامت کاری انگلستان  و در نهایت برای اقامت دائم انگلستان اقدام نمایید. اجازه ی کار در انگلستان برای دانشجویان فراهم میباشد.

نکته ی جالب توجه اینست که اگر متقاضی ویزای تحصیلی انگلستان هستید و به همراه خانواده ی خود میخواهید اقدام نمایید میتوانیم به شما کمک کنیم تا همسر شما به طور تمام وقت اجازه ی کار در انگلستان داشته باشد و شما توامان مشغول تحصیل کار و تحصیل شوید.

مزایای تحصیل در دانشگاه های انگلستان

۱.هنگامی که از دانشگاه های کشور انگلستان فارغ التحصیل میشوید میتوانید از دانشگاه های کشور کانادا و استرالیا در مقطع فوق لیسانس و دکتری پذیرش و ویزا و نهایتا اقامت دائم بگیرید زیرا این دو کشور مستعمره کشور انگلستان محسوب میشوند و به راحتی به فارغ التحصیلان از دانشگاه های کشور انگلستان فرصت تحصیل در مقطع دکتری میدهند، پس میتوان راه اخذ اقامت انگلستان و اقامت آمریکا را ازتحصیل در انگلستان شرو ع کرد.

۲.اخذ مدرک از دانشگاه های انگلستان موجب میشود راحت تر شغل مناسبی یافته و ویزای کار انگلستان را در خواست دهید. بنابراین راه اخذ اقامت انگلستان را راه تحصیل در انگلستان معرفی میکنیم.

۳.اگر شما نیز ویزای تحصیلی انگلستان را اخذ کنید، اعتبار پاسپورت شما بالا رفته نهایتا راه برای اقامت کشور های بزرگی چون کانادا، آمریکا و استرالیا باز میشود.

۴.اکثر دانشگاه های انگلستان برای شما placement  جهت اشتغال دارند و شما میتوانید کاملا امیدوار به اخذ اقامت کاری انگلستان باشید.

برای تحصیل در انگلستان،جهت مهاجرت تحصیلی به این کشور داشتن نامه CAS قبل از اقدام جهت اخذ ویزای تحصیلی الزامی است. این نامه ها صرفا ۶ماه اعتبار دارند و شما فقط در این ۶ماه قادر به اقدام جهت مهاجرت تحصیلی به انگلستان هستید. CASها می بایست از کالج ها و دانشگاه های معتبر در انگلستان صادر شوند تا اخذ ویزای تحصیلی با مشکل روبرو نشود. جهت اخذ اطلاعات جامع با شماره تماس های موسسه ارتباط برقرار نمایید.

ویزای تحصیلی انگلستان امکان اقامت از ۶ ماه تا ۱۸ ماه را  به شما میدهد و پزشکان و دندانپزشکان مدت اقامت در انگلستان تا ۳سال قابل تمدید است. لازم به ذکر است در صورت داشتن پذیرش تحصیلی انگلستان می توانید به صورت پاره وقت کار کنید لذا اگر شما در فکر اخذ اقامت انگلستان هستید، بهتر است با نظر به اینکه اجازه کار در انگلستان دارید از اجازه ی قانونی کار خود در این کشور استفاده کنید. در صورتی که ویزای تحصیلی شما مدتی بیشتر از ۶ماه داشته باشد شما می توانید همسر و فرزندان خود راجهت اقامت انگلستان به همراه داشته باشید.

نوع اول ویزای تحصیلی انگلستان جهت یکی از دوره های کوتاه مدت برای تحصیل در کشور انگلستان که از یک هفته و بیشتر از آن شکل می گیرد و student visitor visa نامیده می شود. دقت کنید که شانس این ویزاها بسیار کم است و ریسک بالایی دارد بدین علت که صدور آن با نظر شخصی افسر ویزای انگلستان  می باشد  و تنها با نظر  شخصی پرونده های ویزا را بررسی می کند.

اگر مایلید جهت مهاجرت به انگلستان از ویزای تحصیلی استفاده کنید ما دوره های بلند مدت که حداقل آن سه یا چهار ماه می باشد را توصیه می کنیم.

به طور کلی سیستم ویزاهای کشور انگلستان موسوم به  point-based systemمی باشد، در اخذ این نوع ویزا کارشناسان تخصصی ویزای انگلستان شما را یاری خواهند کرد.

نوع دوم ویزای تحصیلی انگلستان که فرایند بسیار ساده تر و مطمئن تری را طی می کند ویزای Tier 4  می باشد که همه ی دوره های بیشتر از 4 ماه من جمله لیسانس و فوق لیسانس و دکترا و حتی به مقاطعی نظیر دبیرستان و دوره های زبان نیز تعلق می گیرد.

تحصیل پزشکی و دندان پزشکی در انگلستان

تحصیل پزشکی و دندانپزشکی و دارو سازی در انگلستان از اهداف افراد بسیاری در سنین متنوع و فارغ  التحصیلان رشته های مختلف میباشد.

-        تحصیل پزشکی و دندانپزشکی انگلستان جهت افرادی که بعد از اخذ دیپلم قصد تحصیل در رشته پزشکی یا دندان پزشکی را دارند.

-        تحصیل پزشکی و دندانپزشکی انگلستان جهت افرادی که دیپلمی غیرمرتبط با پزشکی دارند اما می خواهند در دانشگاه رشته پزشکی و یا دندان پزشکی بخوانند .

-        تحصیل پزشکی و دندانپزشکی انگلستان جهت افرادی که مدارج لیسانس یا فوق لیسانس داشته و می خواهند مجدد از ابتدا وارد رشته پزشکی شوند.

-        تحصیل پزشکی و دندانپزشکی انگلستان جهت افرادی که فارغ التحصیل شاخه ای از پزشکی هستند و می خواهند در شاخه دیگری از پزشکی ادامه تحصیل دهند ، برای مثال افرادی که دندان پزشکی خوانده و در اواسط تحصیل خود می خواهند پزشکی عمومی بخوانند.

-        لازم بذکر است کشور انگلستان بدلیل BOARDپزشکی قوی ای که دارد و به پشتوانه امکانات مدرن پزشکی خود توانسته است شرایط مطلوبی را برای متقاضیان تحصیل در رشته های پزشکی و دندان پزشکی فراهم کند. کشور انگلستان در راس انتخاب برای تحصیل در رشته های پزشکی، دندان پزشکی و داروسازی قرار دارد زیرا تمامی افرادی که رشته پزشکی راانتخاب نموده اند فارغ از عدم تطابق رشته تحصیلی قبلشان با پزشکی و نیز بدون وجود حداقل های محدودیت سنی می توانند در سیستم آموزش پزشکی انگلستان به راحتی به تحصیلات عالیه در شاخه های مختلف پزشکی بپردازند.

در عصر حاضر ، کشور انگلستان بهترین شرایط تحصیل پزشکی در بریتانیا را برای افرادی که از ابتدا می خواهند پزشکی بخوانند فراهم کرده است.

در این راستا کالج های معتبر و تراز اول انگلستان مانند  bellerbys  و  EF   توانسته اند دوره های  ALEVEL  و Foundationرا در بالاترین سطح کیفیت و امکانات پزشکی در دپارتمان های بسیار مدرن به متقاضیان تحصیل پزشکی انگلستان معرفی کنند، که تحت استاندارد هایروز دنیا بنا شده اند.

دوره های  A LEVEL مرحله ابتدایی ورود متقاضیان تحصیل در رشته های پزشکی و دندان پزشکی در اروپا می باشد. طول این دوره 2 سال است.

فرصت ویژه ای جهت تحصیل پزشکی در انگلستان برای متقاضیان ایرانی :

جهت اطلاع متقاضیان تحصیل پزشکی انگلستان به عرض میرسانیم که دوره ای ویژه و منحصر به فرد در بریتانیا وجود دارد که به جای مطالعه ی دو سالA LEVEL یک سالFoundation میخوانید و سپس پزشکی را ادامه میدهید.

متقاضیان تحصیل در انگلستان در دوره ی A LEVELدر 2 سال تحصیل خود با مبانی و مقدمات دروس پزشکی آشنا شده، قوانین و فرآیندهای تحصیل در کشور انگلستان را فراگرفته تا بتوانند بعد از این دوره مستقیماً دروس پزشکی را بگذرانند.

توجه داشته باشید اگر متقاضیان تحصیل پزشکی و دندان پزشکی انگلستان  در کالج های فوق الذکر  یا سایر کالج های معتبر ، دوره ی A LEVELرا بخوانند این امکان را دارند که در دانشگاه های معتبر و (HIGH RANKING) در کشور انگلستان تحصیل کنند زیرا اساتید و سطح آموزش برنامه های پزشکی انگلستان در این کالج ها در سطح دنیا از بهترین ها می باشند.

 

در ایران یکی از دغدغه های افرادی که در رشته های ریاضی و فنی تحصیل کرده و دیپلم اخذ کرده اند این است که آیا شرایطی مناسب فراهم می باشد تا تحصیل خود را در رشته هایی همچون پزشکی و دندان پزشکی ادامه دهند؟

شرایط ویزای همراه (تحصیل در انگلستان)

1. شانس ویزای همراه کشور انگلستان در خصوص دوره های کوتاه مدت زبان ودوره های لیسانس بسیار کم می باشد و به احتمال زیاد ویزا به همراه تعلق نمی گیرد. لیکن شخص که در دوره کالج یا لیسانس مشغول به تحصیل است این امکان را دارد که همراهش از طریق دیگر به انگلستان مهاجرت کند.

2. در خصوص دوره های کارشناسی ارشد انگلستان و دکترای انگلستان احتمال ویزای همراه بسیار زیاد می باشد.(تقریبا ویزای همراه انگلستان در این مقطع حتمی است)لیکن باید وکیل مهاجرت کار خود را به درستی انجام دهد.

3. در خصوص ویزای سرمایه گذاری انگلستان، به خانواده درجه 1 شخص و فرزندان زیر 21 سال ویزای همراه تعلق می گیرد.

دوره های زبان در کالج های انگلستان، دوره های زبان در دانشگاه های انگلستان

این دوره ها مناسب افرادی است که در آینده قصد تحصیل به زبان انگلیسی در رشته های دانشگاهی در کشورهایی را دارند که زبان انگلیسی ، زبان اصلی آنهاست می باشد. در مدت تحصیل در کالج زبان در انگلستان، دانشجو از امکاناتی مشابه دانشگاه برخوردار خواهد بود و این شرایط دانشجو را برای ورود به دانشگاه های انگلستان در سال های بعدی آماده تر می کند.

دوره های زبان انگلستان دارای فواید زیادی می باشد از جمله: افزایش توانایی های دانشجو در زمینه های مختلف، تکلم به زبان انگلیسی در شرایط مختلف، افزایش توانایی های دانشجو در زمینه های گرامر و درک مطلب زبان انگلیسی. این دوره ها شامل دوره های 3 ماهه و 6 ماهه و 9 ماهه می باشد. تنها شرط ورود به این دوره های زبانی داشتن مدرک IELTS 4  است که تقریبا اخذ آن برای هر شخصی ممکن است.

خبر ویژه جهت افرادی که تصمیم دارند با استفاده از آسان ترین راه فقط پا به اتحادیه شنگن بگذارند:

جهت اطلاع شما عزیزان به عرض میرسانیم اگر متقاضی تحصیل زبان در دانشگاه های انگلستان هستید نیازی به این نیست که حتما در کشور انگلستان این دوره ها را بگذرانید، میتوانیم امکاناتی را در اختیار شما قرار دهیم که شما براحتی بتوانید همین دوره ها را در دانشگاه های انگلیسی که به شکل شعبات دیگر در سایر کشور ها دایر گشته اند بگذرانید. از بزرگترین مزایای این امر اینست که برای برخی از عزیزان که شرایط اخذ ویزای تحصیلی انگلستان جهت دوره های زبان انگلستان را به طور کامل ندارند، این امکان وجود دارد که براحتی از شعبات دانشگاه های انگلستان در محدوده ی شنگن استفاده کرده و زبان انگلیسی را در آنجا تحصیل کنند. همان مدرک با همان اعتبار اخذ خواهد شد. (امکان سفر به تمام کشور های عضو شنگن.) بنابر این ، این یک فرصت استثنایی است تا براحتی افراد وارد کشور های عضو اتحادیه شنگن شوند.

تحصیل در انگلستان در دوره کارشناسی

ارائه مدارک تحصیلی و ریز نمرات سال آخر دبیرستان الزامی است.  جهت بعضی از دانشگاه های انگلستان از دانشجویان خارجی خواسته می شود تا قبل از ورود به دانشگاه در دوره های کارشناسی، امتحان آیلتس را با موفقیت پشت سر بگذارند اگر چه ممکن است مدارک دیگری از زبان را نیز قبول نمایند.

تحصیل در انگلستان در دوره کارشناسی ارشد

انگلستان پیشگام ابتکار و نو آوری در دنیا است و امکانات دانشگاه های آن بسیار پیشرفته و به روزاست. تحصیل کارشناسی ارشد در انگلستان در مقایسه با آمریکا، کانادا و استرالیا (که دوسال طول می کشد) یک سال به طول می انجامد. رشته های فوق لیسانس در انگلستان انعطاف پذیری فوق العاده ای دارند و اینکه کارشناسی ارشد در انگلستان یک سال طول میکشد، خود موجب گشته بسیاری از افراد، این کشور را مقصد ادامه ی تحصیل خود قراردهند.

تحصیل در انگلستان در دوره دکترا

دوره های دکترا در انگلستان عالی ترین دوره های تحصیل در انگلستان هستند. اخذ دوره های دکترا نیاز به حداقل 3 سال تحصیل تمام وقت دارد. دانشجو بایستی رضایت استاد خود را جلب نماید.


تعداد بازدید از صفحات: 582568
تعداد بازدیدکنندگان: 456472
تعداد بازديد ديروز: 255
تعداد بازدیدکنندگان روی خط: 9