This is also a question of the old, the belt replica watches and steel which good? In replica watches uk fact, they each have advantages and disadvantages. To say the advantages of steel, there are two main rolex replica uk points. First, strong and durable, easy rolex replica maintenance; two temperament tough, more men.
امروز  چهار شنبه  1398/11/2
اوکراين
Kiev.jpg

UKRAIN.JPG

درباره و هزینه های زندگی دراوکراین

اوکراین در ناحیه جنوب شرقی اروپا قرار دارد . وسعت این کشور 603.628 کیلومتر مربع می باشد که از این جهت وسیع ترین کشور اروپا محسوب می گردد . اوکراین از سمت شرق با روسیه ، از شمال با بلاروس ، از غرب با لهستان ، اسلواکی و مجارستان ؛ از جنوب شرقی با رومانی و مولداوی هم مرز است . در جنوب این کشور دریای سیاه و دریای آزوف قرار گرفته است . پایتخت آن ، شهر " کی اف " و زبان رسمی این کشور زبان اوکراینی است .

وضعیت اقتصادی این کشورموجب شده تا در زمره اصلی ترین تولیدکنندگان صنعتی و کشاورزی محسوب گردد . اوکراین از نظر منابع طبیعی بسیار غنی است و عمدتاً با عنوان "پرستار اروپا" شناخته شده است .

مرکزوسیعی از صنایع عمدتاً در اطراف شهرستانی بزرگ این کشور متمرکز شده است از جمله کیف ، خارکف ، اودسا ، دنیپرپتروسک ، دانتسک ، زاپاروژه ، نیکلایو و ...

نوع حکومت این کشور جمهوری می باشد که متشکل از 24 استان است و دارای یک بخش خود مختار به نام ( کریمه ) نیز می باشد .

نظام آموزشی این کشور یکی از پیشرفته ترین نظام های آموزشی در کشور محسوب می شود . طیف وسیعی از فرصت های تحصیلی برای دانشجویان داخلی و خارجی در کشور اوکراین وجود دارد . در چندین سال اخیر اوکراین به عنوان کشوری شناخته شده است که دارای هزینه های تحصیل بسیار پایین می باشد و دانشگاه های آن در سطح جهان به رسمیت شناخته شده است. همچنین اینکه امکان آموزش به زبان انگلیسی برای دانشجویان خارجی وجود دارد و می توانند از آموزش های عملی در مطالعات خود برخوردار باشند .

 واحد پول ملی کشور اوکراین گریونا (UAH)  می باشد . 

هزینه زندگی وتحصیل در اوکراین بسیار مناسب تر از سایر کشورهای اروپا می باشد وشما می توانید با تحصیل دردانشگاه های معتبر اوکراین از یک زندگی با سطح خوب ولی ارزان برخوردارشوید.

به طورکلی اگر بخواهیم هزینه زندگی در اوکراین در هر ماه را ذکرکنیم هرفرد حدود400-600 دلار امریکا نیاز دارد.

درمورد هزینه تحصیل نمیتوان هزینه ثابتی را اعلام کرد زیرا سالانه هزینه ها توسط دانشگاه ها تغییر می یابد. گفتنی است  تحصیل به زبان روسی کم هزینه تر از همان دوره به زبان انگلیسی است.

برای کسب اطلاعات دقیق تر در مورد هزینه  تحصیل در اوکراین  با مشاورین ما تماس گرفته تا پس از انتخاب رشته و دانشگاه مورد نظر در کشور اوکراین هزینه مورد نیاز برای شما اعلام شود.

هزینه مسکن وخوابگاه در اوکراین بر اساس درجه آن ها و موقعیت منطقه ای در هر شهر متفاوت است هرچه خوابگاه به مرکز شهر و یا دانشگاه نزدیک تر باشد و درجه خوابگاه بالاتر باشد هزینه بیشتری نیز خواهد داشت بنابراین هزینه ها بسیار متفاوت است که این هزینه ها مابین150-600 دلارمتفاوت است.

وسايل حمل و نقل عمومي در اوكراين شامل مترو و تراموا و تاكسي و اتوبوس و ميني بوس مي باشد كه هزينه هاي آن به قرار زير است:

هزينه مترو 2 گریو، و با ارئه کارت دانشجویی رایگان.

وتراموا هر بليط 1.5 گریو، و با ارئه کارت دانشجویی رایگان.

هزينه تاكسي هر كيلومتر 5-4 گريو.

هزينه اتوبوس هر بليط 1.5 گریو، و با ارئه کارت دانشجویی رایگان.

هزينه ميني بوس هر بليط بسته به نوع مسافت 2 الی 3.5 گریو، و با ارئه کارت دانشجویی رایگان.تحصیل و اعزام دانشجو به اوکراین

 شرایط تحصیل در اوکراین به گونه ای می باشدکه هر فرد با هر گونه مدرک تحصیلی می تواند این شانس را داشته باشد که دردانشگاه های اوکراین به تحصیل بپردازد تا با افزایش سطح مدرک تحصیلی خود مسیر را برای گرفتن اقامت هموار سازد. هزینه تحصیل در اوکراین و دیگر هزینه های زندگی در اوکراین در مقایسه با دیگرکشور های اروپایی پایینتر می باشد و دانشگاه هایی با رنکینگ مناسب دارد

 

تحصیل در مقطع کارشناسی در کشور اوکراین نخست احتیاجی به مدرک زبان انگلیسی و روسی ندارد. لازم به ذکر است شما بایستی مدرک دیپلم داشته باشید تا بتوانید برای ورود به مقطع لیسانس در کشور اوکراین عمل نمایید. دانشجو این امکان را دارد که در کشور اوکراین در کالج هایی که خود دانشگاه معرفی مینماید زبان روسی و انگلیسی را کامل کرده و پس از آن وارد دانشگاه شود. طول دوره کالج زبان 9ماه می باشد و هزینه ی آن در حدود 2500 دلار می باشد لیکن کسانی که نمره آیلتس 5 را داشته باشند احتیاجی به گذراندن کالج زبان ندارند. دراین مقطع به دو زبان انگلیسی و روسی می توان به تحصیل پرداخت و هر کدام هزینه ای گوناگون دارد. مدارک دانشگاه های اوکراین را کلیه ای کشورهای اسکاندیناوی و اروپایی قبول دارند. طول دوره کارشناسی در کشور اوکراین 4 سال می باشد.

دانشگاه های اوکراین در سال در 2 نوبت شروع ترم دارند (ژانویه - سپتامبر)

مدارک لازم برای اخذ پذیرش در دانشگا های اوکراین

1.      مدرک پیش دانشگاهی

2.      مدرک دیپلم

3.      گواهی سلامت از پزشک

هزینه زندگی ماهانه 600 یورو می باشد

هزینه تحصیل و زندگی سالانه 5000 دلار می باشد

دانشجویان پس از پایان تحصیل در اوکراین بعد از 5 سال امکان گرفتن اقامت را دارند.

تحصیل در مقطع فوق لیسانس در کشور اوکراین (مهاجرت و اخذ اقامت اوکراین از طریق تحصیل- وکیل مهاجرت به کشور اوکراین)

فارغ التحصیلان در مقطع کارشناسی این امکان را دارند که در یکی از عالی ترین دانشگاه های کشور اوکراین به تحصیل بپردازند. در مقطع کارشناسی ارشد نیز همانند مقطع کارشناسی نخست دانشجو نیازی به مدرک زبان انگلیسی یا روسی ندارد، دانشجو قادر است بعد از ورود به دانشگاه در کالج هایی که خود دانشگاه معرفی مینماید زبان خود را یادگیرند و سپس وارد دانشگاه شوند.اگر شما مایل به ادامه تحصیل در کشور اوکراین هستید می توانید با ما تماس بگیرید تا ما با تخصص و تجربه وکلای خود شمارا در این خصوص راهنمایی نماییم. دوره کالج زبان 9ماه می باشد و هزینه آن در حدود 2500دلار می باشد البته کسانی نمره آیلتس 5را داشته باشند نیازی به گذراندن کالج ندارند. در این مقطع به دو زبان انگلیسی و روسی می توان تحصیل نمود و هر کدام هزینه ای متفاوت دارد.

افرادی که در دانشگاه های اوکراین فارق التحصیل می شوند میتوانند برای ادامه تحصیل در تمامی کشورهای اروپایی در مقاطع بالاتر مشغول به تحصیل شوند.

تحصیل در کشور اوکراین محدودیت سنی ندارد و متقتضیان در هر رده سنی برای تحصیلات دانشگاهی میتوانند اقدام نمایند. طول دوره کارشناسی ارشد در کشور اوکراین 2سال می باشد. دانشجویان فارق التحصیل بعد از 5سال می توانند در کشور اوکراین اقامت بگیرند.

تحصیل در اوکراین در مقطع دکترا (مهاجرت به اوکراین از طریق تحصیل)

اگر تمایل به ادامه تحصیل در یکی از عالی ترین دانشگاه های اوکراین را دارید می توانید با ما تماس بگیرید تا وکلا و مشاورین مجرب ما با سالها سابقه در امور مهاجرتی و تحصیلی در تمامی کشور های دنیا راه شما را برای ورود به اروپا هموار نمایند. فارق التحصیلان درمقطع کارشناسی ارشد می توانند برای ادامه تحصیل در مقطع دکتری در دانشگاه های کشور اوکراین اقدام نمایند. کشور اوکراین با توجه به کم بودن هزینه زندگی و تحصیل انتخاب مناسبی برای مهاجرت و ادامه تحصیل می باشد. هزینه تحصیل در اوکراین سالانه حدودا 3000 تا 4000 دلار میباشد و هزینه زندگی در حدود 500 تا 600 دلار است.

کلیه ی دانشجويان در دانشگاه هاي اوکراین مي توانند در حد خوبی از تجهیزات ورزشي، مركز كامپيوتر ، كتابخانه، لابراتوراهاي دانشگاه و مراكز فرهنگي دانشگاه ها بهره ببرند. كشور اوكراين دانشگاه هاي خود را به صورتی تجهيز نموده كه از کلیه ی كشورها نظیر كشورهاي اسكانديناوي ، تايلند، چين، هند، ايران ، كشورهاي عربي و آفريقا دانشجو جذب مي نمايد.

 
تعداد بازدید از صفحات: 582515
تعداد بازدیدکنندگان: 456420
تعداد بازديد ديروز: 196
تعداد بازدیدکنندگان روی خط: 4